سمنان ( ایرانیان فردا ) – رییس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان از کسب مقام برتر استان سمنان در تولید محتوای جشنواره کشوری شاد خبر داد و گفت: در کل کشور و از بین آثار ارسالی به تهران، 8 اثر از سمنان در بخش دانش‌آموزی و مربیان جزء 10 اثر برتر کشور برگزیده شده است.

سمنان ( ایرانیان فردا ) – رییس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان از کسب مقام برتر استان سمنان در تولید محتوای جشنواره کشوری شاد خبر داد و گفت: در کل کشور و از بین آثار ارسالی به تهران، 8 اثر از سمنان در بخش دانش‌آموزی و مربیان جزء 10 اثر برتر کشور برگزیده شده است.
اسحاق اکبری در گفت و گو با پانا، با عنوان این مطلب که از بین 8 اثر برگزیده، 7 اثر توسط دانش آموزان پیشتاز و یک اثر توسط مربی پیشتاز استان کسب شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون رای گیری مردمی برای یک اثر انجام شده که با همراهی هم استانی های عزیز، توانست موفق باشد و 7 اثر دیگر در انتظار رای گیری است.
به گفته او تثبیت این موفقیت در مرحله نهایی با کسب بیشترین رای مردمی امکان پذیر است که می‌طلبد دانش‌آموزان، پیشتازان و مربیان عزیز در رای‌گیری آثار شرکت کنند تا این موفقیت برای استان حفظ شود.
رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان یادآور شد: جشنواره مهارت های اجتماعی تابستان شاد با توجه به شرایط ویژه کرونایی، در راستای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان و تقویت نهضت تولید محتوا در بدنه تشکیلات سازمان دانش آموزی ویژه دانش آموزان و مربیان پیشتاز سطح کشور، در بستر فضای مجازی و کانال سازمان دانش آموزی برگزار شده است.
اکبری، تصریح کرد: این جشنواره که برای دانش آموزان پیشتاز تمام دوره های تحصیلی در چهار محور مهارت های تشکیلاتی، مجری گری، خبرنگاری و فیلمسازی و برای مربیان پیشتاز در دو محور مهارت های اجتماعی و مهارت های تشکیلاتی در کانال سازمان دانش آموزی در شبکه شاد به آدرس parvareshi4 انجام گرفته است، اکنون در همین فضا درحال انجام رای گیری مردمی می باشد.
وی، هدف از اجرای این جشنواره را غنی سازی اوقات فراغت و ارتقاء سطح دانش و مهارت تشکیلاتی اعضا و مربیان، ارتقاء سطح مشارکت اعضا در فعالیت ها، توانمندسازی و افزایش قابلیت های فردی و گروهی اعضاء در فضای مجازی، شناسایی استعدادهای برتر دانش آموزان و مربیان و در ادامه تامین بخشی از محتوای آموزشی جذاب و کار آمد توسط مربیان است.
رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان، جدول زمان بارگزاری آثار برگزیدگان استان در جشنواره تابستانی شاد جهت رای گیری مردمی و مشخصات منتخبین را به شرح زیر اعلام کرد:

ردیف نام و نام خانوادگی دانش آموز / مربی رشته زمان بارگزاری تاریخ آغاز بارگزاری زمان پایان بارگزاری
1 نرگس تجری دانش آموز امداد و نجات از ساعت 21 تاریخ 22 دیماه 24 ساعت بعد
2 امیر حسین مسعودی دانش آموز دانش تشکیلاتی از ساعت 21 تاریخ 30 دیماه 24 ساعت بعد
3 حسن عباسی دانش آموز فیلم سازی از ساعت 21 تاریخ 2 بهمن 24 ساعت بعد
4 رزا اصغری دانش آموز فیلم سازی از ساعت 21 تاریخ 2 بهمن 24 ساعت بعد
5 شاینا شهری دانش آموز فیلم سازی از ساعت 21 تاریخ 2 بهمن 24 ساعت بعد
6 نرگس اکبری دانش آموز فیلم سازی از ساعت 21 تاریخ 2 بهمن 24 ساعت بعد
7 آناهیتا جعفری دانش آموز معرفتی و اخلاق از ساعت 21 29 دی ماه 24 ساعت بعد
8 عطیه اخّوت مربی زندگی در طبیعت از ساعت 21 25 دی ماه 24 ساعت بعد