استقلال شب گذشته قرارداد یزدانی را به صورت یک‌طرفه فسخ کرد، اما اگر این کار غیرقانونی بوده باشد، باید منتظر محرومیت آبی‌ها باشیم.

به گزارش ایرانیان فردا نقل از ورزش سه، آخرین دقایق پنجره نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر ایران با اتفاقات عجیبی همراه بود. در شرایطی که مدیران استقلال منتظر حضور سیاوش یزدانی در جلسه شبانه بودند تا پس از توافق با این بازیکن قرارداد او را فسخ کنند، اما مدافع آبی‌پوشان راهی نشست مذکور نشد تا مدیران باشگاه شخصا وارد کار شوند و قرارداد این بازیکن را به صورت یک طرفه فسخ کنند.

نکته جالب در بیانیه استقلال این است که آنها مدعی شده‌اند “به دلیل رعایت نکردن مفاد قرارداد توسط این بازیکن در گذشته” تصمیم گرفته‌اند تا به این همکاری پایان دهند. در این اطلاعیه ذکر شده باشگاه پیش از این هم می‌توانست قرارداد خود با وی را به صورت یک‌طرفه فسخ نماید” اما مدیران تیم صلاح دیده‌اند که برای حفظ شأن سیاوش، به همکاری با او ادامه دهند.”

1795437

طبق پیگیری‌های خبرنگار “ورزش سه”، مشخص شد که استقلال با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ، اعلام کرده که به دلیل صحبت‌های یزدانی علیه ارکان باشگاه، قرارداد این بازیکن فسخ شده است. آبی‌ها مدعی هستند که در قرارداد سیاوش ذکر شده که او حق ندارد علیه ارکان باشگاه صحبت کند و مدیران تیم نیز با استناد به این موضوع قرارداد او فسخ کرده‌اند.

  • نویسنده : سارااستوارحصاری
  • منبع خبر : ورزش سه