پلیس ضمن اقدام در خصوص تامین امنیت شهروندان خود را مکلف به پاسخگویی می‌داند و رفتارهای خارج از ضوابط و مقررات را به هیچ وجه تایید نمی‌کند و در صورت وقوع هرگونه تخلف برابر قوانین و مقررات با متخلفان برخورد خواهد کرد

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «کلیپ منتشر شده در شبکه‌های معاند پیرامون عملکرد ماموران پلیس در دستگیری خانمی است که از محرکان اغتشاشات در میدان آرژانتین بوده است.»

گفتنی است در این ویدئو که بازتاب گسترده‌ای داشته است، برخی ماموران یگان ویژه، دختر جوانی را در تجمعات اخیر در تهران بازداشت و برخورد فیزیکی و تحقیرآمیزی با وی داشته اند. برخی نیز مدعی تعرض به وی شده اند. در این ویدئو بعد از برخورد نامناسب ماموران با این دختر جوان، وی بعد از دقایقی فرار می کند.

ویدئوی برخورد زننده مامور یگان ویژه با یک زن| پلیس: رفتارهای خارج از ضوابط مورد تایید نیست

برشی از ویدئوی جنجالی

به نوشته خبرگزاری ایسنا؛ در ادامه این اطلاعیه آمده است:‌ «با توجه به فیلم منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای و تلاش و دروغ‌پردازی‌های شبکه‌های معاند در این خصوص با استفاده از تاکتیک‌های عملیات روانی و سیاه‌نمایی برای تشویش اذهان عمومی و برانگیختن احساسات شهروندان، دستور ویژه‌ای مبنی بر رسیدگی به این موضوع از سوی سلسله مراتب فرماندهی صادر شده است.

  • نویسنده : سارا استوار حصاری
  • منبع خبر : آفتاب نیوز