مدتی پیش خبر انتصاب مهندس محسن جلواتی، فرزندی از خطه ی جنوب و زاگرسِ سرافراز، بعنوان رییس گمرک جمهوری اسلامی ایران، در فضای رسانه ای منتشر گردید. همین مسئله، موجی از خوشحالی و امید را در میان فعالین عدالتخواهی و فسادستیزی کشور ایجاد کرد، اما شوربختانه به یکباره و در شرایطی که جامعه منتظر چنین […]

مدتی پیش خبر انتصاب مهندس محسن جلواتی، فرزندی از خطه ی جنوب و زاگرسِ سرافراز، بعنوان رییس گمرک جمهوری اسلامی ایران، در فضای رسانه ای منتشر گردید.

همین مسئله، موجی از خوشحالی و امید را در میان فعالین عدالتخواهی و فسادستیزی کشور ایجاد کرد، اما شوربختانه به یکباره و در شرایطی که جامعه منتظر چنین انتصابی بود، این مسئله مسکوت ماند.

مهندس جلواتی در قامت قائم مقام سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت ایران، فسادها و تخلفات بی شماری را پیگیری و رسانه ای نموده.

انتظار می رود دولت ایران قوی به ریاست آقای رییسی که داعیه دار عدالتخواهی و مبارزه با فساد می باشد، از چنین ظرفیتی، در جایگاه های شایسته ای همچون ریاست گمرک جمهوری اسلامی ایران استفاده نماید و اثبات شود که این دولت نه در حرف، که در عمل از شخصیت های وارسته و پاکدستی مانند مهندس جلواتی استفاده لازم را می کند.

ابوالفضل بابادی شوراب